Nabór - ważne informacje

Nasza szkoła wpisuje się w nowoczesny trend kształcenia zawodowego propagowany przez Ministerstwo Oświaty -  oparty na ścisłej współpracy szkoły z pracodawcami i zakładami pracy. My nie kształcimy przyszłych bezrobotnych!!! Każdy nasz uczeń jest młodocianym pracownikiem, zatrudnionym w zakładzie usługowym lub zakładzie pracy. Uczy się zawodu w rzeczywistych warunkach rynku pracy i nabiera doświadczenia, którego nie zdobędzie w warsztatach szkolnych. Ze względu na szeroką ofertę kształcenia w naszej szkole, wszystkie klasy są "wielozawodowe" i dlatego uczniowie wiedzę w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych zdobywają w formie 4-tygodniowych kursów (raz w roku szkolnym). Kursy te finansuje szkoła - włącznie z opłatami za internat i wyżywienie.

Nabór na rok szkolny 2019/2020

Rekrutacja do klas pierwszych w bieżącym roku odbywa się w sposób "tradycyjny" czyli bez wykorzystania elektronicznego naboru. Dotyczy to wszystkich uczniów gimnazjów i ośmioletnich szkół podstawowych objętych i nie objętych naborem elektronicznym oraz absolwentów gimnazjum z lat wcześniejszych.

Kandydaci wszelkich formalności dokonują w naszej szkole. Wystarczy wypełnić podanie - wzór dostępny w sekretariacie szkoły lub do pobrania przez internet:

Wymagany jest podpis kandydata i rodziców lub opiekunów prawnych. Jeśli chodzi o praktyczną naukę zawodu, wszystkie informacje i potrzebne druki kandydat otrzyma w sekretariacie szkoły.
Szczegółowe informacje dotyczące formy naboru dostępne są na naszej stronie internetowej oraz na Facebook'u.

Każdy zainteresowany otrzyma także informacje w sekretariacie szkoły lub pod numerem telefonicznym 56 659-19-39 w. 129. Tam też można otrzymać informację o pracodawcach prowadzących praktyczną naukę zawodu (jeśli już wcześniej kandydat nie wybrał go samodzielnie).

Sekretariat czynny jest codziennie w godzinach 8.00 - 15.00.

Nauka w naszej szkole to możliwość bezpłatnego zdobycia atrakcyjnego zawodu poszukiwanego na rynku pracy. Listę zawodów w których kształci nasza szkoła znajdziesz TUTAJ.

Po zakończeniu nauki zdobędziesz tytuł zawodowy lub kwalifikacje zawodowe czeladnika.

Mamy bardzo bogatą ofertę kształcenia a więc każdy znajdzie u nas ofertę edukacyjną dla siebie. Zapraszamy wszystkich chętnych do sekretariatu szkoły, gdzie udzielimy bardziej szczegółowych informacji.

Nasza szkoła - informacje

Działamy pod patronatem

Koniec roku szkolnego za:

Nasze atuty

Kształcimy zawodowo. U nas znajdziesz kierunek kształcenia poszukiwany na rynku pracy.

Doświadczenie

Nasza szkoła powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w kształceniu zawodowym Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Toruniu.

Praktyki

Nie musisz szukać pracodawcy w zawodach: ślusarz i operator obrabiarek skrawających. W tych dwóch atrakcyjnych zawodach Twoim pracodawcą będzie Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu.

Wynagrodzenie

W trakcie nauki zawodu uczeń naszej szkoły, jako młodociany pracownik otrzymuje wynagrodzenie za pracę. Trzy lata nauki w naszej szkole liczyć się będzie do stażu pracy i emerytury.

ADRES:

• P_3.jpg
  • P_20190215_143154.jpg
  • P_20190219_112732.jpg
© Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Toruniu. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates
Dalsze informacje Ok