Informacje dodatkowe

Nasza szkoła wpisuje się w nowoczesny trend kształcenia zawodowego propagowany przez Ministerstwo Oświaty -  oparty na ścisłej współpracy szkoły z pracodawcami i zakładami pracy. My nie kształcimy przyszłych bezrobotnych!!! Każdy nasz uczeń jest młodocianym pracownikiem, zatrudnionym w zakładzie usługowym lub zakładzie pracy. Uczy się zawodu w rzeczywistych warunkach rynku pracy i nabiera doświadczenia, którego nie zdobędzie w warsztatach szkolnych. Ze względu na szeroką ofertę kształcenia w naszej szkole, wszystkie klasy są "wielozawodowe" i dlatego uczniowie wiedzę w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych zdobywają w formie 4-tygodniowych kursów (raz w roku szkolnym). Kursy te finansuje szkoła - włącznie z opłatami za internat i wyżywienie.

NASZE ATUTY

• Klasy i pracownie wyposażone w sposób gwarantujący prowadzenie zajęć na wysokim poziomie.
  • Pracownie komputerowe z nieograniczonym dostępem do Internetu i stanowiska komputerowe w bibliotece szkolnej.
  • Wszechstronnie przygotowani, życzliwi i wyrozumiali nauczyciele.
  • Zajęcia praktyczne odbywają się w warsztatach produkujących wysokiej jakości wyroby (certyfikat ISO 9001 - dotyczy zawodu ślusarz i operator obrabiarek skrawających).
  • Dobra lokalizacja, umożliwiająca dogodny i bezpieczny dojazd środkami komunikacji miejskiej, autobusem i pociągiem.

Zapewniamy Wam warunki do:

• Uzyskania dodatkowych kwalifikacji zawodowych w formach kursów organizowanych przez ZDZ (np. spawanie, uprawnienia elektryczne, kasy fiskalne, operator koparko-ładowarki itp.).
  • Aktywnej działalności w Samorządzie Uczniowskim i "Grupie Artystycznej".
  • Redagowania szkolnej gazetki.
  • Rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach oraz udział w SKS.

Działamy pod patronatem

Koniec roku szkolnego za:

Nasze atuty

Kształcimy zawodowo. U nas znajdziesz kierunek kształcenia poszukiwany na rynku pracy.

Doświadczenie

Nasza szkoła powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w kształceniu zawodowym Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Toruniu.

Praktyki

Nie musisz szukać pracodawcy w zawodach: ślusarz i operator obrabiarek skrawających. W tych dwóch atrakcyjnych zawodach Twoim pracodawcą będzie Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu.

Wynagrodzenie

W trakcie nauki zawodu uczeń naszej szkoły, jako młodociany pracownik otrzymuje wynagrodzenie za pracę. Trzy lata nauki w naszej szkole liczyć się będzie do stażu pracy i emerytury.

ADRES:

• P_3.jpg
  • P_20190215_143154.jpg
  • P_20190219_112732.jpg
© Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Toruniu. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates
Dalsze informacje Ok